Endokrinologie

Zhořelecká 514/2, Praha 8, 181 00

Tel.: 257 211 886

E-mail: dia_endopraha8@restrial.com

Náš tým

Lékaři

MUDr. Emília Malicherová

Vedoucí lékařka

MUDr. Daša Gladišová

Lékařka

MUDr. Zuzana Šuráňová

Lékařka

MUDr. Tomáš Schvalb

Lékař

MUDr. Kateřina Kolomazníková

Lékařka

 Zdravotní sestry

Mgr. Eva Muchová

Staniční sestra

Eva Dubová

Všeobecná sestra

Bc. Dominika Heimová

Všeobecná sestra

Veronika Pustinová

Všeobecná sestra

Marcela Málková

Všeobecná sestra

Zuzana Hejneková

Všeobecná sestra

Lesya Kohlová

Všeobecná sestra

Šárka Čejková

Všeobecná sestra

 Recepce

Větrovcová Zuzana

Recepční

Patricie Šircová

Recepční

Zdravotní služby

Specializované pracoviště v odbornosti endokrinologie poskytuje komplexní zdravotní služby pacientům s poruchami funkce žláz s vnitřní sekrecí tzv. endokrinopatiemi. Nejčastěji se setkáváme s onemocněními štítné žlázy (thyreopatie), příštítných tělísek a s osteoporózou. V léčbě našich pacientů s endokrinologickými chorobami je našim cílem postupovat v souladu s doporučeními mezinárodních odborných lékařských společností, tak abychom pokud možno dosáhli úplné normalizace zdravotního stavu pacientů. Spolupracujeme s Endokrinologickým ústavem, Všeobecnou fakultní nemocnicí a s Fakultní nemocnicí Motol.
V našem zdravotnickém zařízení poskytujeme našim pacientům dle doporučení lékaře fyzikální a sonografické vyšetření, v indikovaných případech odběr vzorku štítné žlázy (jedná se o punkci tenkou jehlou k mikroskopickému vyšetření).

Zdravotní služby, které nabízíme našim pacientům, se snažíme poskytovat racionálně, v rozsahu péče hrazené zdravotními pojišťovnami tak, aby co možná nejlepších výsledků léčby bylo dosaženo nákladově efektivně, a aby pokud možno pacienti na léčbu nemuseli doplácet. Sledujeme ceny a doplatky léků a snažíme se volit ty léky, které jsou kvalitní a zároveň ekonomické.

Naše pacienty objednáváme na konkrétní čas, nechceme, abyste u nás trávili čas v čekárně, chceme se Vám věnovat v ordinaci. Snažíme se také část laboratorně diagnostických vyšetření přesunout do naší ordinace a minimalizovat tak nutnost návštěvy odběrového místa laboratoře bezprostředně předcházející kontrolu v naší ordinaci.

Dokumenty ke stažení

Ordinační hodiny Ceník - DiaEndo