O nás

Společnost ResTrial s.r.o. provozuje zdravotnická zařízení od roku 2009. Jejím prvním pracovištěm byla diabetologická ordinace v poliklinice Mazurská na Praze 8. Postupem času společnost ResTrial rozšířila svoji činnost o další lékařské odbornosti. Poskytujeme zdravotní péči v oborech pediatrie, praktické lékařství, diabetologie, endokrinologie, gastroenterologie a interní lékařství. V současné době provozujeme ordinace v oborech diabetologie, endokrinologie, všeobecné praktické lékařství na Praze 8 Poliklinika Mazurská a praktické lékařství pro děti a dorost na Praze 7, U Průhonu 2, ale i ve Slaném, Řevnicích a Všenorech.

Proč právě MY?

  • Koncept zdravotních služeb v ordinacích ResTrial je založen na vysoké odbornosti a zkušenosti našich lékařů a sester, využívání moderních diagnostických a léčebných postupů a zejména na lidském přístupu k našim pacientům.
  • Věříme, že velmi dobrá informovanost a znalost zdravotního stavu jsou nedílnou součástí léčby. Snažíme se našim pacientům poskytnout co možná nejvíce informací srozumitelnou formou tak, aby správně rozuměli nemoci jako takové a zvoleným léčebným postupům. Zároveň tak pacienti získají realistický náhled na nemoc stejně jako realistická očekávání stran výsledku léčby a doby k léčbě potřebné.
  • Vážíme si Vašeho času, a proto se Vás snažíme objednávat na přesný čas.

Volné pracovní pozice

Aktuální přehled volných pozic naleznete zde.